Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа, станот поседува е 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со понов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон,, греење на струја и клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27564

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА