Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Кисела Вода во Флатирон, станот поседува 40 м2, 2 соби, со лифт , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, дневна, спална, бања, 1 балкон, наместен со нов и модерен мебел, греење на клима инвертер, ГАРАЖА, Вселив веднаш…

Код на недвижност: 27555

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА