Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa полу наместен стан во Хром кај Фармахем, поседува 60м2 ,на приземје, со 3 соби, ВЦ и тоалет, дневна, опремена кујна, греење на клима инвертер. Вселив од 1 јули.

Код на недвижност: 27553

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА