Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Џевахир, станот поседува 65 м2, 2 соби,дневна,спална, бања, 1 балкон, на 35 кат, со лифт, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, нова зграда, клима, Комплексот поседува затворен базен, фитнес центар и финска сауна, паркинг, вселив од 26 јуни…

Код на недвижност: 27548

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
34 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
34 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југо - Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА