Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Аеродром kaj Capitol Mall, станот поседува 100 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, на 4 кат, лифт, комплет наместен , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, реновиран комплет, машинa за перење, 2 бањи, 2 балкони, греење на парно, клима, вселив од 1 јули…

Код на недвижност: 27546

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА