Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ПРЕКРАСЕН стан во Дебар Маало, позади Градежен Факултет, поседува 75 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, клима, нова градба , балкон, 2 бањи, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27539

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА