Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 3 kaј Тинекс, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплeт , КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, клима, бања, реновиран, греење на парно, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27531

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА