Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава наместен стан во Мичурин до нова железничка, поседува 52м2, со 2 соби, на 3кат, 1 балкон, бања, кујна опремена со сите потребни апарати за домаќинство. Вселив од 1 јули..

Код на недвижност: 27528

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
52 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
52 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југо - Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА