Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава наместен стан во Капиштец во близина на Министерство за економија. Станот поседува 65м2, 3 соби,опремена кујна со сите потребни апарати за домаќинство,дневна соба, бања, балкон, 2 кат, централно греење, реновиран. Вселив од 1 јули..

Код на недвижност: 27524

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југо - Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА