Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава наместен стан во Центар наспроти УЈП. Станот поседува 50м2, 2 соби, кујна, бања на 9кат со лифт,реновиран, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27523

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА