Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Влае, кај кружниот тек. Станот поседува 49м2, дневна, 2 соби,спална, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, греење на инвертер клима , нова градба, слободен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив ВЕДНАШ….

Код на недвижност: 27522

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
49 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
49 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југо - Запад
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА