Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава празен стан во Тафталиџе 1, станот поседува 70м2 со 3 соби, 7ми кат, 2 спални соби, дневна, балкон, кујна, 2 шпајз простории, тоалет и купатило, со градско парно, клима, реновиран. Вселив од 1 јули..

Код на недвижност: 27521

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА