Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава празен стан во Козле кај Студентски дом Гоце Делчев, станот поседува 75 м2, со 3 соби, две спални соби со плакари,пространа дневна соба,функционална и опремена кујна, една бања и една тераса. Греењето и ладењето e со нова GREE инвертер клима од 5КW, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27518

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА