Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава празен стан во Кисела вода, во близина на Економското училиште, на прв кат, станот поседува 46м2, 3 соби, балкон, бања. Вселив одма..

Код на недвижност: 27517

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
46 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
46 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Северо - Запад
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА