Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар кај Монтенегро, станот поседува 65 м2, со 3 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати , машина за садови, бања, балкон, клима , греење на струја, нова градба, вселив веднаш се ИЗДАВА САМО ДО 1 ОКТОМВРИ…

Код на недвижност: 27511

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА