Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов ОДЛИЧЕН стан во Аеродром – Мичурин, кај Жеелзничка, станот поседува 40 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, на приземје, лифт, комплет наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машинa за перење, бања, ГРЕЕЊЕ на панели и клима, СОПСТВЕН паркинг, вселив веднаш …

Код на недвижност: 27510

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА