Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2 , станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спалнa, комплет наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, инвертер клима, греење на парно, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27353

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА