Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Капиштец спроти Зебра, поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на сопствено парно, климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 бањи, балкон, реновиран, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27346

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
108 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
108 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА