Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Карпош спроти City Mall, станот поседува 100 м2, 3 соби, дневна и 2 спалнаи, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 бањи, 2 балкони, клима, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27337

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА