Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Долно Водно, близу Државна болница, и Словенечка Амбасада, станот е 56 м2,2 соби, конфорна дневна , греење на опствено парно, комплет наместен,со НОВ МЕБЕЛ,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, ГАРАЖА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27336

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
56 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
56 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА