Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издав луксузен стан во Карпош 3 во City Garden , поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спалнa, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови,машина за перење, балкон, бања, нова градба , клима, греење на клома, нова градба, обезбеден паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27334

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА