Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Капиштец кај Зебра, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на сопствено парно, инвертер климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27327

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА