Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Центар КАЈ МОНТЕНЕГРО, на 5 минути од ЛИМАК И РАМСТОР, станот поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,, балкон, 2 бањи, подно греење, инвертер клима, слободен паркинг, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27325

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да, Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да, Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА