Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан Тафталиџе 1 близу Нова, поседува 60 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, нова кујна и апарати, машина, нова градба, греење на апрно,инвертер клима, бања, 2 балкони, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27315

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да, Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да, Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА