Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa луксузен стан во Аеродром kaj Блаже Конески, станот поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, комплет наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење и садови, бања, балкон, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27306

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА