Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Аеродром kaj Железничка, станот поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, 2 бањи, 2 балкони, греење на парно, клима, реновиран комплет, слободен ПАРКИНГ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27302

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА