Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа, Станот е 70 м2, со 3 соби, комплетно опремен и комплетно реновиран и поседува:
– 2 Спални соби – едната со брачен кревет, другата со кревет 90×200. Двата кревета се со Magniflex душеци.
Во помалата соба има биро со механизам за кревање погодно за работа од дома.
– Долг ходник со вграден плакар, машина за перење
– Купатило со туш кабина
– Дневна соба со кујна и трпезариска маса, нов фрижидер и машина за садови, Bosch рерна и плотна се во беспрекорна состојба и A++ потрошувачка
– Клима уред со WiFi поврзување
– 2 Телевизора со Amazon Firestick
– Ходник на влез со голем чевларник
слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27292

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА