Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Соборен Храм, станот поседува 95 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати , 2 бањи, балкон, клима , греење на клима, реновиран комплет, надворешен паркинг, вселив од 15 јуни…

Код на недвижност: 27288

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА