Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ПРАЗЕН стан во Дебар Маало, кај Силбо, со кујнски елементи и апарати, со површина од 65 м2, 3 соби, на 4 кат, со лифт, греење на парно, 2 клими, балкон, нова градба, 2 ПАРКИНГ МЕСТА ВО ГАРАЖА, вселив ОД 1 ЈУЛИ…

Код на недвижност: 27283

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА