Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, Станот има пространа дневна соба, трпезарија, кујна (комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство) кои излегуваат на две тераси, потоа детска (работна) соба, спална соба, ходник, бања (со машина за перење) и тоалет. Сите простории се комплетно опремени со нов современ мебел. Објектот е со висока енергетска ефикасност, а станот со одличен поглед и местоположба со југозападна ориентација. Оддалеченост од центарот на градот околу 1,5км. Станот има приклучок за централно градско греење, има интернет и кабловска телевизија ( Телекабел) машина за садови, греење на парно, клима, 2 балкони, 2 бањи, нова градба, ГАРАЖА, вселив од 1 јули…

Код на недвижност: 27281

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА