Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан ГАРСОЊЕРА во Центар кај Универзална Сала, станот поседува 35 м2, со 1 соба, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати , бања, балкон, клима , греење на сопствено парно, клима, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27276

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА