Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар спроти Рамстор, поседува 100 м, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нпв мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , греење на парно, клима, 2 бањи, 2 балкони, реновиран комплет, ГАРАЖА вселив веднаш…

Код на недвижност: 27275

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА