Real Estate Agency
мени

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан гарсоњера во Црниче, наместен со нов мебел, поседува 30 м2, 1 соба, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон, бања, греење на сопствено парно, нова градба, клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27270

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА