Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Тафталиџе во близина на Гимназија Нова, поседува 70 м2, 3 соби, наместена со нов мебел, дневна и 2 спални, клима. 2 балкони, бања, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, нова градба, надворешен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27268

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА