Real Estate Agency
мени

Локација: Бардовци

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова куќа во Бардовци, поседува 400 м2, на 2 ката, 7 соби,

на 1 кат има спална 2 бањи, работна соба, кујна, дневна и голема тераса.
на 2 кат има 2 големи спални, една детска соба, купатило, дневна, кујна и тераса,
греење на фенкољери, плац од 860 м2, клима, куќата се издава ПОЛУНАМЕСТЕНА, 1 гаражa, двор,моментално е полунаместена, подрум 130м, НЕВСЕЛЕНА ДО СЕГА, веднаш вселивa…

Код на недвижност: 27257

Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
400 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
400 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА