Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изва нов стан во Тафталиџе 1 , станот е со површина од 50 м2, 2 соби, дневна и спална, станот е наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, КАМИН, машина за перење, греење на струја, клима , балкон, 2 бањи, Нова градба, слободен паркинг, станот е дуплакс, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27235

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА