Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ПРЕКРАСЕН СВЕТОЛ стан во СРЦЕТО НА Дебар Маало, кај Силбо , поседува 45 м, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, нова градба , балкон, бања, вселив од 1 Јули..

Код на недвижност: 27229

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА