Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар kaj Бугарска Амбасада, станот поседува 80 м2, со 3 соби, наместен комплет сп нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, клима,2 балкони, 2 бањи, греење на сопствено парно, нова градба, ГАРАЖА+ПАРКИНГ НАДВОРЕШЕН, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27211

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА