Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Дебар Маало, кај Фитнес Хаус, станот поседува 70 м2, 3 соби, ДНЕВНА и 2 спални, наместен комплет со НОВ МЕБЕЛ, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на клима, машина за перење, бања, балкон, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27207

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА