Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Карпош 3 , кај Окта, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, со бања, балкон, греење на парно и клима, нова кујна со апарати, машина за перење, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27182

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА