Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе кај Гоце Студентскиот, станот е со површина од 45 м2, 1 соба, станот се издава ПРАЗЕН, со греење на парно, клима , балкон, бања. понова градба, СОПСТВЕН НАДВОРЕШЕН ПАРКИНГ, вселив ОД 1 ЈУНИ…

Код на недвижност: 27180

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА