Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан на Водно , kaj ТУРСКА АМБАСАДА, станот е 100 м2, со 4 соби, ДНЕВНА и 3 спални, комплетно наместен со нов и модерен мебел, греење на сопствено парно, клима,нова градба, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, ГОЛЕМ балкон СО СКАРА со прекрасен поглед, бања, нова градба, 4 ПАРКИНГ МЕСТА ВО ГАРАЖА, станот е ПЕНТХАУС, вселив ОД 1 СЕПТЕМВРИ…

Код на недвижност: 27178

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА