Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Карпош 2 kaj Мида, со површина од 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, со 2 бањи, 2 балкони, греење на парно, инвертер клима, нова кујна со апарати, машина за перење, нова градба, ГАРАЖА, вселив од 24 јуни

Код на недвижност: 27176

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА