Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Аеродром кај 3 Бисери, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, на 3 кат, лифт, комплет наместен , ЗАСЕБНА КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машинa за перење, бања, балкон, греење на парно, клима, реновиран комплет, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27169

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА