Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе 1 kaj Коменски , поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, нова кујна со апарати о машина за садови, греење на парно, клима, бања, балкон со отворен поглед, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27165

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА