Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Ново Лисиче кај фон, станот поседува 65 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН, 2 бањи, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27143

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА