Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром позади Скопјанка, станот поседува 85 m 2, со 4 соби, дневна и 3 спални, греење на струја, клима,се издава наместен комплет , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бањa, реновиран, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27142

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА