Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан ГАРСОЊЕРА во ДЕВАР МААЛО кај Словенска Амбасада, поседува 35 м2, 1 соба, комплетно наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, балкон, бања, вселив од 1 јуни…

Код на недвижност: 27136

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА