Real Estate Agency
мени

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Населба Хром, kaj Фармахем, Располага со 60 м2, 2 соби, дневна просторија, кујна, бања, балкон, и спална, СЕ ИЗДАВА наместен комплет , со греење на струја, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27128

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА