Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Карпош 3 kaj Воена Болница, станот поседува 50 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен комплет , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,, бања, балкон, клима, машина за перење, реновиран, со слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27126

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА